HALI YIKAMA WEB SİTESİ TASARIMI
HALI YIKAMA WEB SİTESİ TASARIMI
Ana Sayfa İl İl Halı Yıkama Batman Halı Yıkama

Batman Halı Yıkama

Alan Kodu : 488
Plaka : 72
Nüfus : 599.103
Hit : 604
İl İl Halı Yıkama Firmaları

Değerli Batman Halı Yıkama müşterilerimiz;
halı yıkama işlemi zor aynı zamanda uzmanlık ve titizlik gerektiren bir işlemdir. Bu yazımızda hem halı yıkamanın incelikleri ve püf noktalarını hem de özellikle son yıllarda binlerce firma ile devasa bir sektör haline gelen halı yıkama sektörü ile ilgili görüş ve düşüncelerimizi siz değerli Batman Halı Yıkama müşterilerimiz ile paylaşmaya çalışalım.

Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir işlemdir dedik yazımızın başında. Neden? Çünkü evimizin temel eşyalarından olan halılarımız yıl boyunca kirlenir ve oluşan kir ve bakteriler halının en dip noktalarına kadar nüfuz eder. Üstünkörü yapılan bir temizlik halıyı tamamen temizlemeyeceği gibi aynı zamanda var olan bakteri ve akarları da öldürmez. Dolayısıyla tam anlamı ile bir hijyenden söz edemeyiz bu durumda. İyi temizlenmemiş bir halı sağlığımızı olumsuz etkileyebilir.

Saymaya çalıştığımız bu sebeplerden dolayı halı yıkama işlemi uzman ekip tarafından gerekli ekipman desteği ve doğal ve antibakteriyel temizlik ürünleri ile yapıldığında ancak gerçek bir temizlikten söz edebiliriz. Diğer bir husus deterjan seçiminde hassas davranılması hem bedensel alerjiler hem de çevre ve doğayı koruma anlamında oldukça önemlidir. Kullanılan ekipman, kullanılan temizlik ürününün kalitesi, temizlik işleminde kullanılacak su hatta paketleme sonrası halının ne kadar süre ile paket içerisinde yer alması gerektiği gibi bir çok önemli nokta bulunmaktadır. Hangi leke türü için hangi yöntem uygulanır gibi detaylara hakim olmayan kişilerce yıkanan halılarınız siz değerli Batman Halı Yıkama müşterilerimizi tatmin etmeyecek, halı yıkatma işleminden gerekli verimi alamayacaksınız demektir.

Peki halı yıkama konusunda bir Batman Halı Yıkama müşterisi nasıl hareket etmeli, ilgili firmayı seçerken nelere dikkat etmeliyiz. Unutmayın halı yıkama firması seçerken sadece fiyata bakarak hareket etmek sizi her zaman doğru firmaya götürmez. Çünkü alınan bir hizmette sadece ucuzluk aramak çoğu zaman kaliteden ödün vermek anlamına gelir. Hem kalite hem ekonomiyi bir arada vaat eden firmalar arasında bir tercih yapmak halılarınızın gerçek temizliği ve sizin menfaatiniz için oldukça önemlidir. Lafı uzatmadan böyle bir firmayı nasıl seçeceğinizle ilgili ipuçlarını paylaşalım. Bir Batman Halı Yıkama Firmasının aşağıdaki özelliklere sahip olması onun kalitesi hakkında olumlu ipuçları veriyor demektir. Peki nedir bu özellikler. Buyrun beraberce inceleyelim.


- İyi bir halı yıkama firması kayıtdışı olmaz. Halı yıkama sektöründe merdivenaltı diye tabir edilen kayıtdışı firmalar uzun vadeli düşünmeyen firmalardır. Sadece yaz mevsiminde ortaya çıkan yeterli uzman personele ve ekipmana sahip olmayan bu firmalar hem ülke ekonomisi için hem halılarınız için hem de sağlığınız için tehdit oluşturmaktadır.


- Kullanılan deterjan konusunda hassas davranan doğa dostu ve antialerjik temizlik ürünleri kullanan firmalar da siz değerli Batman Halı Yıkama müşterilerimiz için tercih edilebilirlik anlamında bir adım öne çıkmaktadır. Çünkü halılar sırf ucuz diye bulaşık deterjanı kullanılarak yıkanmaz. Günümüzde halı yıkama için özel olarak üretilmiş bir çok kaliteli ve yerli halı yıkama deterjanı bulunmaktadır. Halı yıkama şampuanı konusunda gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmak ve bu konuda ucuzluğu değil kaliteyi öne çıkaran firmalar özellikle tercih edilmelidir.


- Halı yıkama için evinize gelen ücretsiz servise halılarınızı teslim etmenizden, halılarınızın yıkanıp tekrar evinize bırakıldığı halı yıkama sürecinin dışında da her zaman ulaşabileceğiniz, kurumsal, müşteri memnuniyetini önceleyen firmalar da yine tercih konusunda bir adım öne çıkmaktadır. Çünkü halılarızı teslim aldıktan sonra da olabilecek bir şikayetinizde karşınızda müşterisini önemseyen, müşterisine nazik ve kibar davranan, profesyonel, müşteri ve sonuç odaklı bir Batman Halı Yıkama firması bulabilmek ilgili firmanın kalitesinin göstergelerinden biridir. Kaliteli hizmet almak ancak kaliteli esnaflarla mümkündür.


- Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz demiş atalarımız. Evet bu bağlamda düşünüldüğünde iyi bir halı yıkama firmasının kesinlikle iyi referansları olmalıdır. Etrafınızda ilgili firmaya halılarını yıkatmış ve memnun kalmış kişilerin referansı da Batman Halı Yıkama Firması seçerken size yol gösterebilir. Ancak burada unutulmaması gereken durum, sadece fiyata bakarak değerlendirme yapmak sizi doğru firmaya götürmez. Kaliteli hizmet veren firmalar ücret konusunda birazcık pahalı olabilir. Çünkü kaliteli ekipman kullanan, uzman personel çalıştıran, kayıtlı bir firmanın maliyeti de fazla olacaktır. Bu tür firmaların fiyat olarak daha pahalı olması gayet normaldir. Unutmayın ki bir ürünü ya da hizmeti sadece fiyatına bakarak satın almak sizi her zaman yanıltacaktır. Öncelikli olarak bakılması gereken ucuzluk değil kalitedir. En doğru seçim kaliteli firmalar arasında ucuz olanı seçmektir.


Yukarıda saymaya çalıştığımız özellikler dışında, firmanın geçmişi, kullanılan su, hatta kullanılan paket türü de halı yıkama firması seçerken tercihinizi etkileyecek faktörler arasında yer alır. Uzun yıllardan bu yana hizmet veren firmalar kendini kanıtlamış, kurumsallaşmış firmalar oldukları için saydığımız özelliklere sahip firmalardır. Bu sektöre yeni girmiş Batman Halı Yıkama Firmaları da tercih edilmeyecek anlamına gelmemeli, ilgili firmanın saydığımız özelliklere sahip olup olmadığı incelendikten sonra halı yıkama hizmeti alıp almamaya karar vermeliyiz.


Hangi sektör olursa olsun, işini doğru yapan, müşteri ve kalite odaklı çalışan, esnaf bilincine sahip, yerli ve kaliteli ürünler kullanan, kayıtlı, uzman personel istihdam etmeye özen gösteren, kısa vadeli düşünmeyen, kurumsallaşmış ve kendini kanıtlamış, sözde değil özde hizmet sunan, referansları sağlam firmaları tercih etmemiz hem ülke ekonomisi için hem alacağımız hizmetin ve ürünün kalitesi için vazgeçilmez önemdedir.

Son olarak halılarınızın gerçek anlamda temizliği için kendiniz yıkamak yerine profesyonel bir Batman Halı Yıkama firmasından hizmet almayı tercih ederseniz hem halılarınızın ömrünü uzun olur hem de kaliteli temizlik sağlanmış olur.

Temiz ve sağlıklı günler diliyoruz...
Batman Merkez ve İlçeleri Halı Yıkama

Beşiri Halı Yıkama,   Gercüş Halı Yıkama,   Hasankeyf Halı Yıkama,   Kozluk Halı Yıkama,   Batman Merkez Halı Yıkama,   Sason Halı Yıkama,  


Anahtar Kelimeler

Batman Koltuk Yıkama Batman Yorgan Battaniye Yıkama Batman Stor Zebra Perde Yıkama Batman Yatak Yıkama Batman Tül Perde Yıkama Batman Yerinde Halı Yıkama Batman İnşaat Sonrası Temizlik Batman Overlok

Batman En Kaliteli Halı Yıkama Firmaları


GÜZEL HALI YIKAMA
05423237254
05423237254
NOKTA HALI YIKAMA
05369659126
05369659126
HELİN HALI YIKAMA
05372035482
05372035482
PIRIL HALI YIKAMA
05358481272
05318582247
ESCAN HALI YIKAMA
05539499972
05539499972
ÖRNEK HALI YIKAMA
05531822276
05375200203
PAK-İŞ HALI YIKAMA
05063149775
05456017272
ÇAĞRI HALI YIKAMA
05375839300
05375839300
YALÇINLAR HALI YIKAMA
05319013472
05319013472
BERAT HALI YIKAMA
05531822276
05531822276
Era 111 Naturemax Halı Şampuanı
Komman Halı Yıkama Makinaları

Müşteri Yorumları

Teşekkürler

Yaklaşık 5 senelik bir halı yıkama firmasıyım. WEb sitemi yaptırdıktan sonra işlerimizde bir artış söz konusu oldu Gerek sitenin yapım aşamasında gerek siteyi yapıldıktan sonra her konuda desteğini esirgemeyen ve firmamızı internette ön planda tutmamıza vesile olan Ali bey e sonsuz teşekkür ederim.

Umut Tokgöz
(Tokgöz Halı Yıkama)

Önereceğim Tek Web Tasarımcı

Halı yıkama firmam için siteye ihtiyacım vardı, pekçok firmadan ve çevremden teklifler geldi. Sitelerini inceledikten ve görüştükten sonra bu işin uzun vadeli ve güven gerektiren bir iş olduğunu anladım. aldığım referanslar ali beyin bu iş için iyi olduğu ve güvenilir olduğu yönündeydi kendileriyle görüştüm ve siteyi zamanında, eksiksiz ihtiyaçlara uygun şekilde gercekleştirdi. Devamındada yardımlarına devam ediyor. bundan sonra ihtiyaç halinde kendim için ve çevremdekilere önereceğim tek yazılımcıdır.

İlker AKARSU
(İzmir İlke Halı Yıkama )

Dürüst ve İşinin Ehli Bir Arkadaş

Ali bey ile tanışmadan önce bir çok yerle irtibata geçtim bir çok firmayı arayıp sorguladım. nedense bu işten az anlayan biri olarak aradığım firmalar hem fiyat hem de yaptıkları web siteleri içime sinmedi. bir vesile ile ali beyi tanıdım. kendisini şahsen görmesemde sitesindeki halı yıkama firmalarını arayıp sordum. daha sonra kendisini aradım ve halı yıkama sitemi kendilerine yaptırmaya karar verdim. işin ehli sözünün arkasında ve profesyonel bir iş zekasına sahiptir. şahsen kendisinden ve yaptığı işten son derece memnun kaldım ve şiddetle tavsiye ederim. Ali beye özellikle teşekkür ederim.

Yaşar Özdemir
(Muş Deniz Halı Yıkama)

ECRİN TEMİZLİK HİZMETLERİ ÇAYCUMA

Merhabalar; Ali abi ile bir vesile ile yollarımız kesişti site ile ilgili neredeyse 7/24 destek veren işini severek yapan alçak gönüllü işin ehli olan efendi bir abimiz sektörün açığını kapatacak kapasite ve bilgiye sahip olan hakkı olanı alan efendi girişimci bir arkadaşımızdır. BEN MARKAYIM DİYEREK GEREKSİZ İÇİ BOŞ FİRMALARA BOŞUNA BİNLERCE LİRA VERMEDEN ÖNCE BU ARKADAŞI ARAYIN MUTLAKA. saygılarımla SİLHAYDER BAŞKANI Turan Kuğumcu

Turan Kuğumcu
(Ecrin Temizlik)

Teşekkürler

Merhaba, Yıkamax Halı Yıkama olarak haliyikamaweb.com a çok teşekkür ederim. Web sitemiz tasarım ve kullanım açısından çok kaliteli ve çok kullanışlı, bir web sitesi hazırlıyor, istediğimi tam anlamıyla karşılıyor. Hem tasarım olarak hem kullanım olarak mükemmel işler başarıyor. Benim web sitesinde aradığım özellik her şeyiyle kontrol edebileceğim istediğim eklentileri yapıp çıkarabileceğim bir site onu da çok güzel yaptılar. Ayrıca site yayınlandıktan sonra herhangi bir isteğim olursa anında yardımcı oluyorlar. Tüm halı yıkamacı arkadaşlara tavsiye ederim. Gönül huzuru ile işinizi yaptırabilirsiniz.

Sedat Alıpsatıcı
(Yıkamax Halı Yıkama)

İşinin Ehli

İşini en güzel şekilde hakkıyla yapan birisidir. Bütün isteklerimizi karşılamıştır sağolsun bence web sayfayı kurmak isteyen ali abimize ulaşsın.

Adnan Eyican
(Canlar Halı Yıkama)

İyiki varsın ali abi

10 yıldır İstanbulda halı yıkama sektöründe emek veren Yıldız Halı Yıkama olarak işimizle alakalı yaklaşık elli tane çözüm ortağımız var. Ama Ali Bey kadar işine ve müşterisine sadık, dürüst, ilkeli ve sorun değil çözüm odaklı bir insanla çalışmadık. Gerek ilgisi alakası gerekse firmamız adına tasarladığı 8 adet web sitesi ile takdirimizi sevgimizi ve saygımızı kazanmıştır. Emeği dürüstlüğü ve ADAM lığına bir kez daha teşekkür ederiz. İyiki varsın Ali abi

Olgun Bakan
(Yıldız Halı Yıkama)

Güzel Hizmet

aşağı yukarı 7 yıldır ali beyle beraber çalışıyoruz. sitemizi çok kısa sürede yapıp teslim etmişti. verdiği hizmet gerçekten iyi. bir sorunumuz olduğunda hemen müdahale ediyor. Her aradıımızda ulaşıyoruz. Ücret konusunda çok esnek para para diye telefon açıp durmuyor. gerçekten aldığı paranın hakkını fazlasıyla veriyor. Başarılarının devamını dileriz.

Burak Arıca
(Bravo Halı Yıkama)

Katkılarınızdan Dolayı Teşekkür Ederim

Trabzon da açtığım dore halı yıkama fabrikasının web tasarımını yapan firmanıza katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. Sayenizde bilinilirliğimiz arttı kısa sürede tanınmamızı sağladınız.

İbrahim Biçer
(Dore Halı Yıkama)

Teşekkür ederim

Merhaba günaydın Ali bey sabah web sitemi incelerken size bu güzel hizmetinizden dolayı teşekkür etmediğim aklıma geldi. her şey için çok çok teşekkür ederim gerçekten çok güzel bir site yaptınız beklentilerimin üzerinde oldu. İş bitiminden sonra her aramama ve mesajlarıma hemen cevap verip hiç problem yapmadan bana yardımcı olduğunuz ve aydınlattığınız için ayrıyeten teşekkür ederim. elinize ve emeğinize sağlık sizinle çalışmak çok güzel sizi Malatya daki halı yıkamacı arkadaşlara tavsiye edeceğimi bilmenizi isterim. Allaha emanet olun işlerinizde başarılar dilerim bol kazançlar dilerim

Memet Türk
(Cerrah Halı Yıkama)

Aynen konuştuğumuz gibi

zümrüt halı yıkama firma yetkilisi olarak ali beye teşekkür ederim. web sitemden hem tasarım hem de işleyiş anlamında çok memnunum gerek tasarım sürecinde gerek site yayındayken ilgi ve alakanızdan dolayı da teşekkür ederim. site yayınlanalı 1 yıl oldu ve ödeme anlamında ilk günkü konuşulan şartlar dışında herhangi bir ödeme istemedi benden. hosting domain ve hizmet bedeli konuşulduğu gibi oldu. bu da ali beyin ne kadar dürüst bir esnaf olduğunun bir göstergesi oldu benim için. başarılarınızın devamını diliyorum. saygılar.

Fatih Yılmaz
(Zümrüt Halı Yıkama)

Facebook Sayfamız

İl İl Halı Yıkama