HALI YIKAMA WEB SİTESİ TASARIMI
HALI YIKAMA WEB SİTESİ TASARIMI
Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Youtube Kanalımız
Whatsapp'dan iletişim için tıklayın.

Halı yıkama web tasarım

06 Ocak 2016 Çarşamba
2125

Halı yıkama web tasarım işiniz varsa, bize ulaşabilir ve halı yıkama web tasarım işleminizi ucuz ve kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Era 111 Naturemax Halı Şampuanı
Komman Halı Yıkama Makinaları

Müşteri Yorumları

Teşekkürler

Yaklaşık 5 senelik bir halı yıkama firmasıyım. WEb sitemi yaptırdıktan sonra işlerimizde bir artış söz konusu oldu Gerek sitenin yapım aşamasında gerek siteyi yapıldıktan sonra her konuda desteğini esirgemeyen ve firmamızı internette ön planda tutmamıza vesile olan Ali bey e sonsuz teşekkür ederim.

Umut Tokgöz
(Tokgöz Halı Yıkama)

Önereceğim Tek Web Tasarımcı

Halı yıkama firmam için siteye ihtiyacım vardı, pekçok firmadan ve çevremden teklifler geldi. Sitelerini inceledikten ve görüştükten sonra bu işin uzun vadeli ve güven gerektiren bir iş olduğunu anladım. aldığım referanslar ali beyin bu iş için iyi olduğu ve güvenilir olduğu yönündeydi kendileriyle görüştüm ve siteyi zamanında, eksiksiz ihtiyaçlara uygun şekilde gercekleştirdi. Devamındada yardımlarına devam ediyor. bundan sonra ihtiyaç halinde kendim için ve çevremdekilere önereceğim tek yazılımcıdır.

İlker AKARSU
(İzmir İlke Halı Yıkama )

Dürüst ve İşinin Ehli Bir Arkadaş

Ali bey ile tanışmadan önce bir çok yerle irtibata geçtim bir çok firmayı arayıp sorguladım. nedense bu işten az anlayan biri olarak aradığım firmalar hem fiyat hem de yaptıkları web siteleri içime sinmedi. bir vesile ile ali beyi tanıdım. kendisini şahsen görmesemde sitesindeki halı yıkama firmalarını arayıp sordum. daha sonra kendisini aradım ve halı yıkama sitemi kendilerine yaptırmaya karar verdim. işin ehli sözünün arkasında ve profesyonel bir iş zekasına sahiptir. şahsen kendisinden ve yaptığı işten son derece memnun kaldım ve şiddetle tavsiye ederim. Ali beye özellikle teşekkür ederim.

Yaşar Özdemir
(Muş Deniz Halı Yıkama)

ECRİN TEMİZLİK HİZMETLERİ ÇAYCUMA

Merhabalar; Ali abi ile bir vesile ile yollarımız kesişti site ile ilgili neredeyse 7/24 destek veren işini severek yapan alçak gönüllü işin ehli olan efendi bir abimiz sektörün açığını kapatacak kapasite ve bilgiye sahip olan hakkı olanı alan efendi girişimci bir arkadaşımızdır. BEN MARKAYIM DİYEREK GEREKSİZ İÇİ BOŞ FİRMALARA BOŞUNA BİNLERCE LİRA VERMEDEN ÖNCE BU ARKADAŞI ARAYIN MUTLAKA. saygılarımla SİLHAYDER BAŞKANI Turan Kuğumcu

Turan Kuğumcu
(Ecrin Temizlik)

Teşekkürler

Merhaba, Yıkamax Halı Yıkama olarak haliyikamaweb.com a çok teşekkür ederim. Web sitemiz tasarım ve kullanım açısından çok kaliteli ve çok kullanışlı, bir web sitesi hazırlıyor, istediğimi tam anlamıyla karşılıyor. Hem tasarım olarak hem kullanım olarak mükemmel işler başarıyor. Benim web sitesinde aradığım özellik her şeyiyle kontrol edebileceğim istediğim eklentileri yapıp çıkarabileceğim bir site onu da çok güzel yaptılar. Ayrıca site yayınlandıktan sonra herhangi bir isteğim olursa anında yardımcı oluyorlar. Tüm halı yıkamacı arkadaşlara tavsiye ederim. Gönül huzuru ile işinizi yaptırabilirsiniz.

Sedat Alıpsatıcı
(Yıkamax Halı Yıkama)

İşinin Ehli

İşini en güzel şekilde hakkıyla yapan birisidir. Bütün isteklerimizi karşılamıştır sağolsun bence web sayfayı kurmak isteyen ali abimize ulaşsın.

Adnan Eyican
(Canlar Halı Yıkama)

İyiki varsın ali abi

10 yıldır İstanbulda halı yıkama sektöründe emek veren Yıldız Halı Yıkama olarak işimizle alakalı yaklaşık elli tane çözüm ortağımız var. Ama Ali Bey kadar işine ve müşterisine sadık, dürüst, ilkeli ve sorun değil çözüm odaklı bir insanla çalışmadık. Gerek ilgisi alakası gerekse firmamız adına tasarladığı 8 adet web sitesi ile takdirimizi sevgimizi ve saygımızı kazanmıştır. Emeği dürüstlüğü ve ADAM lığına bir kez daha teşekkür ederiz. İyiki varsın Ali abi

Olgun Bakan
(Yıldız Halı Yıkama)

Güzel Hizmet

aşağı yukarı 7 yıldır ali beyle beraber çalışıyoruz. sitemizi çok kısa sürede yapıp teslim etmişti. verdiği hizmet gerçekten iyi. bir sorunumuz olduğunda hemen müdahale ediyor. Her aradıımızda ulaşıyoruz. Ücret konusunda çok esnek para para diye telefon açıp durmuyor. gerçekten aldığı paranın hakkını fazlasıyla veriyor. Başarılarının devamını dileriz.

Burak Arıca
(Bravo Halı Yıkama)

Katkılarınızdan Dolayı Teşekkür Ederim

Trabzon da açtığım dore halı yıkama fabrikasının web tasarımını yapan firmanıza katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. Sayenizde bilinilirliğimiz arttı kısa sürede tanınmamızı sağladınız.

İbrahim Biçer
(Dore Halı Yıkama)

Teşekkür ederim

Merhaba günaydın Ali bey sabah web sitemi incelerken size bu güzel hizmetinizden dolayı teşekkür etmediğim aklıma geldi. her şey için çok çok teşekkür ederim gerçekten çok güzel bir site yaptınız beklentilerimin üzerinde oldu. İş bitiminden sonra her aramama ve mesajlarıma hemen cevap verip hiç problem yapmadan bana yardımcı olduğunuz ve aydınlattığınız için ayrıyeten teşekkür ederim. elinize ve emeğinize sağlık sizinle çalışmak çok güzel sizi Malatya daki halı yıkamacı arkadaşlara tavsiye edeceğimi bilmenizi isterim. Allaha emanet olun işlerinizde başarılar dilerim bol kazançlar dilerim

Memet Türk
(Cerrah Halı Yıkama)

Aynen konuştuğumuz gibi

zümrüt halı yıkama firma yetkilisi olarak ali beye teşekkür ederim. web sitemden hem tasarım hem de işleyiş anlamında çok memnunum gerek tasarım sürecinde gerek site yayındayken ilgi ve alakanızdan dolayı da teşekkür ederim. site yayınlanalı 1 yıl oldu ve ödeme anlamında ilk günkü konuşulan şartlar dışında herhangi bir ödeme istemedi benden. hosting domain ve hizmet bedeli konuşulduğu gibi oldu. bu da ali beyin ne kadar dürüst bir esnaf olduğunun bir göstergesi oldu benim için. başarılarınızın devamını diliyorum. saygılar.

Fatih Yılmaz
(Zümrüt Halı Yıkama)

Facebook Sayfamız

İl İl Halı Yıkama